Akce FK Těrlicko

V průběhu roku pořádáme různé akce nejen pro děti a mládež, ale také pro rodiče a přátele klubu.

Průběžně Vás budeme o nich informovat na této stránce, ale také na sociálních sítích.


Navštívil nás Mistr

24. 5. 2022

V květnu přivezl na hřiště, kde v mládí začínal poznávat fotbalový míč, pohár pro Mistra ligy Radim Řezník.

Níže si prohlédněte pár vzpomínkových fotek z této výjimečné akce. Radime díky!


Zakončení sezóny

17. 6. 2022

Páteční odpoledne dne 17. 6. 2022 se neslo v duchu zakončení jarní fotbalové sezóny FK Těrlicko z.s. Jako první bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří se na zakončení pro děti podíleli a to jmenovitě rodině Bojkových, panu J. Nutilovi, panu J. Bolfovi, panu R. Klimšovi, panu B. Kobierskému. Dále patří poděkování obci Těrlicko za celoroční podporu fotbalového klubu, trenérům a dobrovolníkům FK Těrlicko z.s. za jejich obětavou práci, ženám z Babince za pomoc při pořádání všech důležitých akcí a také všem rodičům a rodinným příslušníkům. Děkujeme, bez Vás by to nešlo!

V rámci zakončení si děti zahrály zápasy proti svým rodičům, a ač některé výsledky byly hodně těsné, děti zvítězily a za odměnu pro ně bylo připraveno překvapení a malý dáreček. Šikovné maminky se postaraly o skvělý a bohatý raut. Děti si zasoutěžily v přetahování, skákání v pytli, mohly si zajezdit na koni nebo zaskákat ve skákacím hradu.

Večerní tečkou byl ohňostroj, který zakončil nejen letošní jarní sezónu, ale také skvělý den plný zážitků pro děti a jejich rodiče.


Staré gardy

25. 6. 2022

Po covidové pouze návrat k tradičním zápasům. Mrkněte na pár fotostřípků z fantastické akce.